


Moravië, Hostalkova
Hotel Na Trojaku garandeert een topvakantie in het prachtige, bosrijke Oost-Moravië. Gelegen op het drielandenpunt tussen Vsetin, Zlin en Kromeriz, biedt het hotel een ideale uitvalsbasis voor uitstapjes, fiets- en wandeltochten. De omgeving is perfect voor natuurliefhebbers en avonturiers. Het hotel beschikt over een bijbehorend gebouwencomplex en een sportcentrum in de buurt, zodat gasten zowel kunnen ontspannen als actief bezig kunnen zijn. Hier vindt u rust, natuur en volop mogelijkheden om te genieten van de regio.
Het sportcentrum van Hotel Na Trojaku biedt een uitgebreide selectie van faciliteiten voor zowel ontspanning als activiteit. Geniet van 4 bowlingbanen met bar, een binnenzwembad, fitnessruimte, solarium, biljart, tafelvoetbal, darts, beachvolleybal, sauna en een squashbaan. Massages zijn beschikbaar voor extra ontspanning. Voor vermaak is er een spelletjesruimte met KTV en video. Daarnaast kunt u genieten van zelfgemaakte pizza's en snacks. Het restaurant heeft een gezellige open haard, en de wintertuin met overdekt terras biedt een sfeervolle plek om te ontspannen.
Buiten kunt u genieten van een prachtig terras met pergola, met uitzicht op het buitenzwembad en de aangrenzende midgetgolfbaan. Het hotel beschikt over 17 kamers, waarvan 11 kamers met balkon. Er zijn tweepersoons- en driepersoonskamers (categorie B), evenals luxere en ruimere kamers (categorie A). Elke kamer is voorzien van KTV en een eigen badkamer met douche en toilet. Het appartement voor 5 personen heeft een tweepersoonsbed en stapelbedden.
Vanuit het hotel zijn er tal van wandelmogelijkheden. De wandelpaden en routes zijn goed gemarkeerd. Langs het hotel loopt een bekend pelgrimpad naar Hostýn. Het pad loopt over een bergkam, door dichte bossen, afgewisseld door grasheuvels vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de bergen en dalen. Na 12 km wordt Hostýn bereikt. De tocht duurt ongeveer 2,5 uur en is niet moeilijk. Het bedevaartsoord Hostýn is zeer de moeite waard. Het ligt boven op een berg met mooi uitzicht, er staat een prachtige oude basiliek en in de tuin bevinden zich de lijdensstaties, waar vaak groepen pelgrims zingend langslopen. Hostýn is ook te bereiken vanuit Bystrice per auto of bus.Er zijn tal van andere bezienswaardigheden in de omgeving van het hotel zoals o.a. het Openluchtmuseum in Roznov pod Radhostem, de berg Radhost (1129 meter), Buchlovice, een sprookjesachtig slot uit de 17e eeuw en ook de fraaie tuin Luhacovice. Ook de dierentuin in Zlín is een bezoek waard, gelegen bij het kasteel van Lesna.
Hostinec Na Trojaku is het hele jaar door een populaire bestemming voor bezoekers van de Hostyn-heuvels. Een typisch Walachijse pub, opgericht in 1939, biedt naast traditionele versnaperingen voor toeristen, fietsers en langlaufers ook eenvoudige warme en koude gerechten in een aangename thuisomgeving.
Deze “pub aan de weg” is echt bekend bij iedereen die ooit door de Hostyn-heuvels heeft gelopen. Dankzij het lokale bier en eten is de Na Trojaku-pub een basiskamp voor een groot gebied.
Naast uitstekende runder goulash, omvatten de specialiteiten van de lokale keuken ook de Tvaruzkova bomba.
Kleine hond op aanvraag.
Alle sport/wellness/zwem faciliteiten ter plaatse betalen. (bv bowlen en squash € 6 per uur. Fitness € 3 per uur. Beach volley € 5 per uur. Midgetgolf € 1 pp. ).
In de periode 1.3.-15.6. is het zwembad en restaurant gesloten.
Ontbijt wordt op 250 m afstand aangeboden.
Toeristen belasting is bij de prijs inbegrepen.