


Reuzengebergte, Janske Lazne
Welkom in dit authentieke vakantiehuis in het Reuzengebergte. Skigebied Janske Lazne beschikt over alle elementen om elk type wintersporter het meer dan naar de zin te laten maken. Met de gondelbaan wordt je naar de top van de Cerna Hora gebracht waar je afdalingen van verschillende niveaus vindt (blauw, rood, zwart), voor ieder dus wat wils. Dit huis maakt deel uit van het grootste skigebied in het Reuzengebergte, en het is de ideale bestemming voor samen reizende gezinnen.
Dit vakantiehuis heeft een gezamenlijke kamer met zitjes en flat screen TV. Compleet ingerichte keuken met o.a. koffiezetapparaat, oven, waterkoker, vaatwasser en magnetron. Kinderspeelhoek aanwezig. In totaal acht slaapkamers.
Kamer nr. 1 een tweepersoonsbed en wastafel.
Kamer nr. 2 een tweepersoonsbed en wastafel.
Kamer nr. 3 een tweepersoonsbed, stapelbed en badkamer met douche en toilet.
Kamer nr. 4 een tweepersoonsbed, stapelbed en badkamer met douche en toilet.
Kamer nr. 6 2 aparte slaapkamers met elk 3 bedden, badkamer met douche en toilet.
Kamer nr. 7 een eenpersoonbed, stapelbed en wastafel.
Kamer nr. 8 een tweepersoonsbed en 2 stapelbedden, badkamer met douche en toilet.
Kamer nr. 9 een eenpersoonbed en stapelbed en wastafel. Op de begane grond zijn er vier douches en drie toileten. Op de eerste verdieping nog een apart toilet.
Met de gondel van Janske Lazne heeft u eenvoudig toegang tot de adembenemende pistes en uitgestrekte hellingen van het Reuzengebergte. Na een dag vol avontuur op de piste kunt u heerlijk ontspannen en tot rust komen in het chalet, dat een authentieke sfeer uitstraalt en van alle benodigde voorzieningen is voorzien. Het is de ideale plek om samen te komen met familie of vrienden. De eerste skiliften, zoals U lesu en Kostalka, bevinden zich op slechts 600 meter afstand. Janske Lazne biedt alles wat een wintersporter zich kan wensen, van oefenweiden voor beginners tot uitdagende afdalingen voor de gevorderden.
In Janske Lazne zijn er volop uitgaansmogelijkheden: wijnbars, gezellige cafés, diverse restaurants, een disco, bowlingbaan en een biljartbar. Op slechts 100 meter ligt een goed restaurant en een winkel. Voor grotere boodschappen kun je terecht in supermarkten op 15 km afstand, in Trutnov of Vrchlabi. Daarnaast is er een sporthal waar je kunt voetballen, tennissen en volleyballen. Janske Lazne is bovendien bekend als kuuroord, met een eigen relaxcentrum en een klein aquapark—perfect voor een ontspannen dag..
Toeristenbelasting ter plaatse voldoen.
Busvervoer vanuit Nederland mogelijk. Lees meer
Ongeveer 44 km aan piste wacht op je, deze zijn niet verspreid over één, maar over maar liefst vijf fantastische gebieden. Janske Lazne is er daar één van en beschikt over alle elementen om elk type wintersporter het meer dan naar de zin te laten maken. Het skigebied heeft de langste afdaling van Tsjechië. Met de gondelbaan wordt je naar de top van de Cerna Hora gebracht waar je afdalingen van verschillende niveaus vindt (blauw, rood en zwart). Aan skiliften geen gebrek, wintersporters kunnen er in Janske Lazne gebruik maken van 12. Bij stoeltjeslift Protež kun je ook na de middaguren van de pistes afglijden, hier kunt je namelijk avond skiën op de langste verlichte afdaling van de omgeving. Ook de snowboarders kunnen in Janske Lazne genieten van prima condities. Er is een verbinding tussen Janske Lazne en Pec pod Snezkou door middel van een sneeuwmachine waardoor u van beide gebieden kunt genieten!
Om jouw wintersportvakantie tot in de puntjes te verzorgen, werken wij samen met lokale skischolen en verhuurbedrijven. Zo ben je verzekerd van goed geregelde passen, materialen en lessen tegen de beste tarieven, en staat alles voor je klaar bij aankomst. Wij raden aan om vooraf te reserveren om teleurstellingen te voorkomen. Vanaf september/oktober kun je eenvoudig online skipakketten toevoegen aan je verblijf en genieten van een zorgeloze wintersport. Heb je al eerder een verblijf geboekt? Geen probleem! Je kunt de skipakketten op een later moment alsnog erbij reserveren.