010 278 1500

Appartementen Vila Melinda

West Bohemen / Ertsgebergte, Bozi Dar

Informatie

Bozi Dar - Klinovec is het grootste skigebied van het Ertsgebergte en zelfs een van de grootste skigebieden van heel Tsjechië. En dat op slechts 600 km van Arnhem! In het grensoverschrijdende InterSkiregion Fichtelberg-Klínovec geniet je van pistes aan zowel de Duitse kant, bij Oberwiesenthal, als de Tsjechische kant, bij Bozi Dar. De liften in Bozi Dar brengen je naar de pistes van Klínovec. Villa Melinda ligt op 2200 meter van de Klinovec.

Highlights

  • Overdekt zwembad op 2km
  • Wellness op 2 km
  • fitness op 2km
  • Ontbijt op 500 meter verkrijgbaar
  • Klinovec op 2200 meter
  • Goede prijs

Info

Accommodatie

Dit complex bestaat uit drie appartementen.

  • Type 4 pers. Appartement; is uitgerust met een slaapkamer met tweepersoonsbed, een woonkamer met een tweepersoonsbed, een Smart KTV met satelliet, dvd speler, radio CD, meubels, een badkamer met douche, een haardroger, een wastafel en een toilet. Ingerichte keuken met o.a. eethoek, dubbel fornuis, waterkoker, magnetron, koffiezetapparaat en koelkast.

  • Type 4-5 pers. Appartement; is uitgerust met een slaapkamer met tweepersoonsbed, een woonkamer met een tweepersoonsbed, een slaapbank (extra bed), een Smart KTV met satelliet, dvd speler, radio CD, meubels, een badkamer met douche, een haardroger, een wastafel en een toilet. Ingerichte keuken met o.a. eethoek, dubbel fornuis, waterkoker, magnetron, koffiezetapparaat en koelkast

  • Type 10-11 pers. Appartement; beslaat twee verdiepingen en is uitgerust met een woonkamer met groot bankstel, extra bed, KTV met satelliet Smart TV-DVD, muziekset met cd, complete keuken met eethoek, twee badkamers met toilet. Extra apart toilet met wastafel en vijf tweepersoonskamers.

Uitstekende ligging voor wintersport

Deze geheel nieuw verbouwde villa is gelegen in bergdorp Háj u Loucna pod Klinovcem, een gedeelte van Bozi Dar, op een hoogte van 960 m boven de zeespiegel. Het staat langs een lokale weg die loopt naar skigebied Klinovec op 2200m. de hoogste berg van het Ertsgebergte. U viert vakantie in één van de grootste skigebieden van Tsjechië en met directe toegang tot maar liefst 47 kilometer aan skipistes en 145 kilometer aan langlaufloipes. Deze omgeving is eveneens een top bestemming voor langlaufers want de directe omgeving is rijk aan ca. 120 km goed onderhouden langlaufloipes. Rodelen en bobsleeën voor kinderen direct naast de villa.

Culinaire verwennerij en ontspanning

Wilt u van een ontbijtje of diner genieten? Dat kan op 500 meter van de villa. Na een dag op de piste kun je meteen terecht in een van de gezellige restaurants langs de hellingen of in het dorp Bozi Dar op 6 km afstand.. Voor een ontspannen duik kun je naar het overdekte zwembad met Wellness in Klínovec op 2 km. 

Veelzijdige activiteiten voor iedereen

Naast skiën en langlaufen zijn er volop andere opties in de omgeving. Wat dacht je van rodelen en snowtuben? In Klinovec-Bozi Dar kun je genieten van diverse winterse activiteiten. Zo biedt Oberwiesenthal een 2 km lange rodelbaan voor sleeplezier. Ook vind je hier een schaatsbaan, waar je de sneeuw even inruilt voor een middagje op het ijs. Ook voor wandelaars is deze prachtige omgeving perfect. Geniet van rustige wandelingen door het winterlandschap en ontdek de adembenemende uitzichten op je eigen tempo!

Praktische info

·        Skiberging aanwezig

·        Eigen parkeerplaats voor 6 auto’s

·        Toeristenbelasting ter plaatse voldoen

·        Eigen handdoeken meenemen

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Bedlinnen inbegrepen
  • Haardroger
  • Koffiezetapparaat
  • Privé parkeerplaats
  • Televisie
  • Kinderrecreatie nabij
  • WiFi
Huisdieren
  • Hond is toegestaan
Boekingsopties
  • Skipakketvoordeel (Skipas, Skiles & Materiaal)
Streek
  • Ertsgebergte
  • West Bohemen
Maaltijdvoorziening
  • Eigen kookgelegenheid

Verblijfstypen

4-5 pers. appartement
10-11 pers. appartement
4 pers. appartement

Locatie

Skigebied

InterSkiregion Fichtelberg-Klinovec is het dichtstbijzijnde skigebied in Tsjechië, direct na de Duitse grens is het gebied al te bereiken. Vanaf Arnhem hoeft u slechts 600 km af te leggen.  Het is het grootste skigebied van het Ertsgebergte, en zelfs een van de grootste van heel Tsjechië. Het bijzondere aan dit skigebied is, dat het eigenlijk uit twee aparte skigebieden bestaat die de handen in elkaar hebben geslagen. In het grensoverschrijdende InterSkiregion Fichtelberg- Klínovec kunt u genieten van zowel pistes bij het Duitse Oberwiesenthal als pistes bij het Tsjechische Bozi Dar. En vanuit Bozi Dar heeft u een directe verbinding met de berg Klinovec. Bozi Dar ligt maar liefst op 1028 meter hoogte en is het hoogst gelegen dorpje van Tsjechië. Samen beschikken de skigebieden in totaal over 47 km aan uitstekend onderhouden pistes. Ook is er een funpark voor snowboarders, waar zij zich kunnen uitleven met hindernissen, sprongen en een halfpipe. Met de gezamenlijke skipas kunt u in beide gebieden uren van sneeuwpret beleven.

Skipakketten

Je verblijf combineren met materialen en lessen

Om jouw wintersportvakantie tot in de puntjes te verzorgen, werken wij samen met lokale skischolen en verhuurbedrijven. Zo ben je verzekerd van goed geregelde materialen en lessen tegen de beste tarieven, en staat alles voor je klaar bij aankomst. Wij raden aan om vooraf te reserveren om teleurstellingen te voorkomen. Vanaf september/oktober kun je eenvoudig online skipakketten toevoegen aan je verblijf en genieten van een zorgeloze wintersport. Heb je al eerder een verblijf geboekt? Geen probleem! Je kunt de skipakketten op een later moment alsnog erbij reserveren.